Jan Saudek - Život

Digitální tisk na plátně, 43x35 cm. Signováno vpravo dole fixou Jan Saudek. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

89696. Život
Dražba ukončena:23.02.2023 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč