Jan Saudek - Život

Nejdelší strana: 45 cm

Fototisk na plátně, 45x30 cm. Signováno vpravo dole ručně Jan Saudek. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

100469. Život
Dražba ukončena:31.08.2023 21:15:53
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč