Jan Saudek - Život

Nejdelší strana: 45 cm

Digitální tisk na plátně, 45x30 cm. Signováno vpravo dole fixou Jan Saudek. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

105694. Život
Dražba ukončena:30.11.2023 22:29:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč