Jan Saudek - Život

Digitální tisk na plátně, 43x35 cm. Signováno vpravo dole fixou Jan Saudek a vzadu fixou Jan Saudek. Nerámováno.

Nejdelší strana: 43 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

77312. Život
Dražba ukončena:25.05.2022 23:12:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč