Jan Šebek - Stojící selka

Olej na kartonu, 40x25 cm, signováno vpravo dole Jan Šebek, rám.

1890, Vršovice
Žák AVU (1922-1923; prof. Švabinský). Od roku 1926 pracuje u prof. Muchy. Malíř figurálních obrazů, krajin a zátiší. Tvoří obrazy z Chodska, Domažlic a okolí. Vytvořil i rozměrnou studii bitvy u Domažlic.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3338. Stojící selka
Dražba ukončena:26.11.2015 20:17:30
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:8 500 Kč