Zdeněk Sklenář - Květy

Litografie, 18x13 cm. Signováno dole uprostřed Sklenář 70. Rám, sklo.

o autorovi: 1910 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

55414. Květy
Dražba ukončena:14.01.2021 20:59:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč