Jan Skorka Lauko - Čertovka

Nejdelší strana: 80 cm

Olej na plátně, 70x80 cm. Signováno vpravo dole Jan Skorka Lauko 2025. Nerámováno.

o autorovi: 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

151161. Čertovka
Dražba ukončena:11.12.2025 23:32:20
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč