Jan Skorka Lauko - Párové obrazy - Vinaři a Pradleny

Nejdelší strana: 42 cm

Olejomalby na dřevě, 42x19 cm. Signovány vpravo dole Jan Skorka Lauko. Nerámovány.

o autorovi: 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

113005. Párové obrazy - Vinaři a Pradleny
Dražba ukončena:28.03.2024 22:01:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč

3 100 Kč 25.03.2024 23:32:32 6092
3 000 Kč 22.03.2024 12:53:21 9425