Jan Skorka Lauko - Rande naslepo

Nejdelší strana: 70 cm

Olej na plátně, 60x70 cm. Signováno vpravo dole Jan Skorka Lauko 2022. Nerámováno.

o autorovi: 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

99317. Rande naslepo
Dražba ukončena:27.07.2023 21:21:05
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč