Jan Skorka Lauko - Stáří

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Jan Skorka Lauko 2023. Nerámováno.

o autorovi: 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

112946. Stáří
Dražba ukončena:28.03.2024 21:04:18
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč