Jan Skorka Lauko - Vodaři

Nejdelší strana: 80 cm

Olej na plátně, 80x70 cm. Signováno vpravo dole Jan Skorka Lauko 2025. Nerámováno.

o autorovi: 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

152650. Vodaři
Zbývá:0 dnů, 16 hodin
Konec dražby:29.01.2026 22:09:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 400 Kč