Jan Skorka Lauko - Zasněžená Praha (Karlův most)

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Jan Skorka Lauko 2026. Nerámováno.

o autorovi: 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

154350. Zasněžená Praha (Karlův most)
Zbývá:27 dnů, 15 hodin
Konec dražby:26.02.2026 22:48:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč