Jan Skramlík - Interiér

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 46x30 cm. Signováno vlevo dole J. Skramlík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1860-1936
Narodil se v Praze. Studoval AVU v Praze a Mnichově. Cesty podnikl na jih Evropy, do Itálie, po Německu a Anglii. Maloval podobizny, náboženské motivy a historické žánry v krojích 16. a 17. století, jež se staly záhy velice populární.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.

72967. Interiér
Dražba ukončena:24.02.2022 20:39:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč