Jan Skramlík - Podobizna babičky

Olej na plátně, 45x37 cm. Signováno vpravo nahoře J. Skramlík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1860-1936
Narodil se v Praze. Studoval AVU v Praze a Mnichově. Cesty podnikl na jih Evropy, do Itálie, po Německu a Anglii. Maloval podobizny, náboženské motivy a historické žánry v krojích 16. a 17. století, jež se staly záhy velice populární.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
82478. Podobizna babičky
Dražba ukončena:31.08.2022 22:24:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč