Jan Skramlík - Rembrandt

Olej na kartonu, 48x35 cm, signováno vlevo dole J. Skramlík - dle Rembrandta, nerámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1860-1936
Narodil se v Praze. Studoval AVU v Praze a Mnichově. Cesty podnikl na jih Evropy, do Itálie, po Německu a Anglii. Maloval podobizny, náboženské motivy a historické žánry v krojích 16. a 17. století, jež se staly záhy velice populární.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.

14934. Rembrandt
Dražba ukončena:30.11.2017 20:59:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč