Jan Skramlík - Společnost u stolu

Olej na plátně, 75x110 cm. Signováno vpravo dole Jan Skramlík. Rám.

o autorovi: 1860-1936
Narodil se v Praze. Studoval AVU v Praze a Mnichově. Cesty podnikl na jih Evropy, do Itálie, po Německu a Anglii. Maloval podobizny, náboženské motivy a historické žánry v krojích 16. a 17. století, jež se staly záhy velice populární.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.

23915. Společnost u stolu
Dražba ukončena:01.11.2018 20:34:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč