Jan Skramlík - Večer ve světnici

Olej na plátně, 48x37 cm. Signováno vpravo dole J. Skramlík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1860-1936
Narodil se v Praze. Studoval AVU v Praze a Mnichově. Cesty podnikl na jih Evropy, do Itálie, po Německu a Anglii. Maloval podobizny, náboženské motivy a historické žánry v krojích 16. a 17. století, jež se staly záhy velice populární.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
99185. Večer ve světnici
Dražba ukončena:26.07.2023 22:21:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč