Jan Skramlík - Větrný mlýn u vody

Akvarel, 21x27 cm. Signováno vpravo dole J. Skramlík. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1860-1936
Narodil se v Praze. Studoval AVU v Praze a Mnichově. Cesty podnikl na jih Evropy, do Itálie, po Německu a Anglii. Maloval podobizny, náboženské motivy a historické žánry v krojích 16. a 17. století, jež se staly záhy velice populární.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.

54846. Větrný mlýn u vody
Dražba ukončena:28.01.2021 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč