Jan Skramlík - Zátiší s hrozny

Kombinovaná technika, 45x55 cm. Signováno vpravo dole Jan Skramlík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1860-1936
Narodil se v Praze. Studoval AVU v Praze a Mnichově. Cesty podnikl na jih Evropy, do Itálie, po Německu a Anglii. Maloval podobizny, náboženské motivy a historické žánry v krojích 16. a 17. století, jež se staly záhy velice populární.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
77189. Zátiší s hrozny
Dražba ukončena:25.05.2022 21:02:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč