Jan Skramlík - Zátiší s melounem

Olej na plátně, 54x63 cm. Signováno vlevo dole J. Skramlík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1860-1936
Narodil se v Praze. Studoval AVU v Praze a Mnichově. Cesty podnikl na jih Evropy, do Itálie, po Německu a Anglii. Maloval podobizny, náboženské motivy a historické žánry v krojích 16. a 17. století, jež se staly záhy velice populární.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.

49445. Zátiší s melounem
Dražba ukončena:01.10.2020 21:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:26 000 Kč