Jan Slavíček

1251. Pohled z mého atelieru

popis: Litografie, 46x56 cm, signováno vpravo dole, rám, zaskleno.

dražba ukončena: 02.06.2014 21:57:11

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 02.06.2014 21:52:11 65