Jan Slavíček - Pražské panoráma

Litografie, 206/300, 30x42 cm, rám, zaskleno, signováno vpravo dole.

1900 Praha,1970 Praha
Syn Antonína Slavíčka. Akademie výtvarných umění, Praha (profesor Vratislav Nechleba, Otakar Nejedlý, Jan Preisler, Max Švabinský), člen SVU Mánes - řada studijních cest do Francie, Korsiky, Itálie, Španělska, Anglie, Řecka. Dílo: zátiší, krajinomalba, pohledy na Prahu, realistická smyslová malba

940. Pražské panoráma
Dražba ukončena:29.01.2014 21:10:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč