Jan Slavíček - Bohatá kytice

Litografie, 38x48 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jan Slavíček. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

300667. Bohatá kytice
Dražba ukončena:09.09.2019 20:08:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč