Jan Slavíček

47234. Korsika 1936

popis: Akvarel, 32x47 cm. Signováno vlevo dole Jan Slavíček 1936. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen, papír v místech skvrnky. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1900 - 1970
Narodil se v Praze. Byl synem Antonína Slavíčka. Studoval na pražské AVU u prof. Preislera, Nechleby, Švabinského a Nejedlého. Byl na studijních cestách v Paříži, Římě, Holandsku a Španělsku. Maloval krajiny a zátiší.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

zbývá: 25 dnů, 5 hodin

konec dražby: 29.07.2020 20:11:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč

1 100 Kč 28.06.2020 2:06:12 6490
1 000 Kč 26.06.2020 10:34:16 7018