Jan Slavíček - Korsika 1936

Akvarel, 32x47 cm. Signováno vlevo dole Jan Slavíček 1936. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen, papír v místech skvrnky.

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

47234. Korsika 1936
Dražba ukončena:29.07.2020 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč