Jan Slavíček - Krajina s rybníkem

Olej na kartonu, 44x58 cm. Signováno vpravo dole J. Slavíček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

48527. Krajina s rybníkem
Dražba ukončena:26.08.2020 21:42:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:21 000 Kč