Jan Slavíček

54615. Kytice u okna

popis: Akvarel, 37x27 cm. Signováno vlevo dole J. Slavíček. Rám, sklo.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1900 - 1970
Narodil se v Praze. Byl synem Antonína Slavíčka. Studoval na pražské AVU u prof. Preislera, Nechleby, Švabinského a Nejedlého. Byl na studijních cestách v Paříži, Římě, Holandsku a Španělsku. Maloval krajiny a zátiší.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

zbývá: 0 dnů, 8 hodin

konec dražby: 27.01.2021 19:15:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 900 Kč