Jan Slavíček - Letní krajina

Olej na kartonu, 40x49 cm. Signováno vpravo dole J. Slavíček. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem Csc.

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

40837. Letní krajina
Dražba ukončena:26.02.2020 20:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč