Jan Slavíček - Loďky

Kombinovaná technika, 50x58 cm. Signováno vlevo dole J. Slavíček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Pozdější signatura.

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

51776. Loďky
Dražba ukončena:28.10.2020 22:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč