Jan Slavíček - Pohled z okna

Kresba, 39x31 cm. Signováno vpravo dole Jan Slavíček 1932. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

28665. Pohled z okna
Dražba ukončena:14.03.2019 22:25:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (14.03.2019 22:20:24) 1345
500 Kč 27.02.2019 17:19:36 2272