Jan Slavíček - Slovanka v Jizerských horách

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

Kombinovaná technika - kresba, 23x 33 cm. Signováno vpravo dole Jan Slavíček. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

40019. Slovanka v Jizerských horách
Dražba ukončena:30.01.2020 19:40:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 600 Kč