Jan Slavíček

48370. Slunečné pobřeží "Nesebar", Bulharsko

popis: Kombinovaná technika, 25x33 cm. Signováno a datováno vpravo dole Jan Slavíček, Nesebar. Sluneční pobřeží, 1962. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1900 - 1970
Narodil se v Praze. Byl synem Antonína Slavíčka. Studoval na pražské AVU u prof. Preislera, Nechleby, Švabinského a Nejedlého. Byl na studijních cestách v Paříži, Římě, Holandsku a Španělsku. Maloval krajiny a zátiší.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

zbývá: 20 dnů, 9 hodin

konec dražby: 26.08.2020 19:05:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 400 Kč