Jan Slavíček

37883. Výhled do krajiny

popis: Kombinovaná technika, 24x40 cm. Signováno vpravo dole Jan Slavíček. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1900 - 1970
Narodil se v Praze. Byl synem Antonína Slavíčka. Studoval na na pražské AVU u prof. Preislera, Nechleby, Švabinského a Nejedlého. Byl na studijních cestách v Paříži, Římě, Holandsku a Španělsku. Maloval krajiny a zátiší.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

zbývá: 8 dnů, 19 hodin

konec dražby: 27.11.2019 19:37:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen