Jan Slavíček

51579. Zátiší s hruškami

popis: Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vlevo dole J. Slavíček. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1900 - 1970
Narodil se v Praze. Byl synem Antonína Slavíčka. Studoval na pražské AVU u prof. Preislera, Nechleby, Švabinského a Nejedlého. Byl na studijních cestách v Paříži, Římě, Holandsku a Španělsku. Maloval krajiny a zátiší.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

zbývá: 4 dnů, 16 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:07:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 16 000 Kč