Jan Slavíček - Zátiší s jablky

Olej na kartonu, 22x28 cm, signováno vpravo dole Jan Slavíček, rám.

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

14464. Zátiší s jablky
Dražba ukončena:29.11.2017 18:05:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:36 000 Kč