Jan Slavíček - Zátiší s vázou

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kombinovaná technika, 27x32 cm, signováno vpravo dole J. Slavíček, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

 

o autorovi: 1900 - 1970
Narodil se v Praze. Byl synem Antonína Slavíčka. Studoval na pražské AVU u prof. Preislera, Nechleby, Švabinského a Nejedlého. Studijní cesty podnikl do Paříže, Říma, Holandska a Španělska. Maloval krajiny a zátiší a věčnou inspirací mu byla Praha a její panoramata.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

vydraženo
16536. Zátiší s vázou
Dražba ukončena:28.02.2018 18:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
7 500 Kč 28.02.2018 17:52:55 3686
7 000 Kč 28.02.2018 17:49:39 890
6 500 Kč 28.02.2018 17:41:54 3686
6 000 Kč limit (28.02.2018 17:14:29) 3229
6 000 Kč 28.02.2018 17:14:30 3686
5 500 Kč limit (17.02.2018 8:47:25) 3229
5 000 Kč limit (17.02.2018 8:46:57) 2734
4 900 Kč limit (17.02.2018 8:46:56) 3229
4 200 Kč limit (17.02.2018 8:46:38) 2734
4 100 Kč 17.02.2018 8:46:39 3229
4 000 Kč limit (16.02.2018 11:24:08) 2734
3 900 Kč 16.02.2018 8:51:08 3462
3 800 Kč 14.02.2018 22:38:08 2734
3 700 Kč 14.02.2018 17:08:43 3229
3 600 Kč limit (14.02.2018 17:08:37) 2216
3 500 Kč 14.02.2018 17:08:38 3229
3 400 Kč limit (11.02.2018 19:39:04) 2216
3 300 Kč 11.02.2018 19:39:05 2710
3 200 Kč limit (05.02.2018 20:34:55) 2216
3 100 Kč 05.02.2018 20:34:56 849
3 000 Kč limit (04.02.2018 23:30:20) 2216
2 900 Kč limit (04.02.2018 23:30:19) 3229
2 100 Kč limit (04.02.2018 23:29:56) 2216
2 000 Kč limit (04.02.2018 23:29:55) 3229
1 400 Kč limit (04.02.2018 23:29:19) 2216
1 300 Kč 04.02.2018 23:29:20 3229
1 200 Kč limit (03.02.2018 22:01:39) 2216
1 100 Kč 03.02.2018 22:01:40 1252
1 000 Kč 02.02.2018 5:15:58 2216