Jan Slavíček

52885. Zátiší se švestkami a džbánem

popis: Olej na plátně, 39x50 cm. Signováno vpravo dole J. Slavíček 22. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1900 - 1970
Narodil se v Praze. Byl synem Antonína Slavíčka. Studoval na pražské AVU u prof. Preislera, Nechleby, Švabinského a Nejedlého. Byl na studijních cestách v Paříži, Římě, Holandsku a Španělsku. Maloval krajiny a zátiší.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

dražba ukončena: 25.11.2020 22:19:23

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 55 000 Kč