Jan Smetana - Akt u moře

Kombinovaná technika, 60x40 cm. Signováno vlevo dole Jan Smetana. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1918 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440.000 Kč.

29900. Akt u moře
Dražba ukončena:28.03.2019 21:33:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč