Jan Smetana - Montrouge v dešti

Litografie, 37x51 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jan Smetana. Datováno 1963. Číslováno 193/200. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. List mírně poškozen mimo tiskovou část.

o autorovi: 1918 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440.000 Kč.

66469. Montrouge v dešti
Dražba ukončena:13.10.2021 20:24:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč