Jan Smetana - Studie 4

Kresba, 60x34. Signováno vpravo dole Smetana 62. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1918 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440.000 Kč.

300101. Studie 4
Dražba ukončena:05.09.2019 20:50:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč