Jan Smetana - Studie 6 (akt)

Tempera, 60x41 cm. Signováno vpravo dole Smetana 61. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1918 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440.000 Kč.

37925. Studie 6 (akt)
Dražba ukončena:27.11.2019 20:43:44
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 500 Kč