Jan Smetana

37925. Studie 6 (akt)

popis: Tempera, 60x41 cm. Signováno vpravo dole Smetana 61. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1918 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440.000 Kč.

zbývá: 6 dnů, 20 hodin

konec dražby: 27.11.2019 20:19:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč