Jan Smetana

49146. Studie aktu

popis: Kresba tuší, 59x40 cm. Signováno vlevo nahoře Smetana 62. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. V papíře skvrnky. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1918 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440.000 Kč.

dražba ukončena: 30.09.2020 20:22:17

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 300 Kč