Jan Smetana - Studie aktu

Kresba tuší, 59x40 cm. Signováno vlevo nahoře Smetana 62. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. V papíře skvrnky.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1918 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440.000 Kč.

49146. Studie aktu
Dražba ukončena:30.09.2020 20:22:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč