Jan  Spáčil - Katedrála sv. Víta

Olej na plátně nalepeném na kartonu, 56x40 cm, signováno vpravo dole Jan Spáčil, rám.

1892, Praha - 1982, Cheb

2239. Katedrála sv. Víta
Dražba ukončena:27.05.2015 19:56:40
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč