Jan  Spáčil - Městský motiv

Olej na papíře, 33x43 cm, signováno vlevo dole Jan Spáčil, rám, zaskleno.

1892, Praha - 1982, Cheb

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4326. Městský motiv
Dražba ukončena:31.03.2016 22:24:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč