Jan  Spáčil - Muž v klobouku

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 20x15 cm. Signováno vpravo dole Spáčil. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

300826. Muž v klobouku
Dražba ukončena:15.09.2019 20:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 07.09.2019 11:11:34 4137