Jan Spáčil

35067. Pohled na Pražský hrad

popis: Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Jan Spáčil 1944. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 500 Kč

zbývá: 2 dnů, 9 hodin

konec dražby: 25.09.2019 19:25:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč

900 Kč 22.09.2019 16:11:26 1556
800 Kč 31.08.2019 9:00:17 4063