Jan  Spáčil - Pohled na Pražský hrad

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Jan Spáčil 1944. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

35067. Pohled na Pražský hrad
Dražba ukončena:25.09.2019 19:29:11
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč