Jan Spáčil

35067. Pohled na Pražský hrad

popis: Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Jan Spáčil 1944. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 500 Kč

dražba ukončena: 25.09.2019 19:29:11

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 3 600 Kč