Jan Špála - Koruna stromu

Olej na plátně. 38x45 cm. Signováno vpravo dole J. Špála 65. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Jan Špála
41090. Koruna stromu
Dražba ukončena:27.02.2020 20:49:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:24 000 Kč