Jan Šplíchal - Kvetoucí zahrádka

Olej na plátně, 50x66 cm. Signováno vpravo dole J. Šplíchal. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

36767. Kvetoucí zahrádka
Dražba ukončena:31.10.2019 20:52:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:13 000 Kč