Jan Šplíchal - Léto na poli

Olej na plátně, 75x81 cm. Signováno vlevo dole J. Šplíchal 1931. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Restaurováno.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1884 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
96355. Léto na poli
Dražba ukončena:28.06.2023 20:16:38
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč