Jan Šplíchal - Městská partie

Olej na plátně fixované na kartonu, 40x30 cm. Signováno vpravo dole J. Šplíchal. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

21580. Městská partie
Dražba ukončena:28.06.2018 21:28:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 500 Kč