Jan Šplíchal - Motiv z venkova

Akvarel, 40x53 cm. Signováno vlevo dole Šplíchal. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1884 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

112687. Motiv z venkova
Dražba ukončena:10.03.2024 21:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 10.03.2024 20:26:06 10449
500 Kč 09.03.2024 18:43:45 14918